W Sosence sezon trwa cały rok!

Serdecznie zapraszamy na wypoczynek z zabiegami oraz turnusy rehabilitacyjne o każdej porze roku!
Wiosnolecznictwo
Zobacz jak Puszcza Knyszyńska budzi się do życia i przebudź się razem z nią w Sosence. Ptaki urządzają wspaniałe koncerty wśród zieleniących się drzew. Czy to nie jest wymarzona pora na spacery z kijkami Nordic Walking lub wyprawy rowerowe? Dzięki położeniu Ośrodka na skraju Puszczy można obserwować budzącą się przyrodę przez cały dzień. Zabiegi, zajęcia dodatkowe, spacery i wspaniałe czyste wiosenne powietrze pozwolą nabrać sił po długiej zimie.
Latobranie
Odpoczynek w upalny dzień wśród szumiących i dających przyjemny cień drzew jest wspaniałym rozwiązaniem dla osób zmęczonych miejskim zgiełkiem i hałasem. Letnie wyprawy rowerowe i spacery po Puszczy Knyszyńskiej podbiły serca nie jednego sosenkowicza.
Złota Sochońska Jesień
Jesienią zapraszamy na odkrywanie bogactwa naszych lasów. To idealna pora dla grzybiarzy na wypoczynek w naszym Ośrodku. Niższe ceny wcale nie oznaczają końca sezonu- pobyty często rezerwowane są prawie z rocznym wyprzedzeniem! Dlatego warto zastanowić się, czy w tym roku lipcowego urlopu nad morzem nie przełożyć na październik lub listopad w Sosence.
Zimowy spokój
Zimą zamrażamy ceny naszych gorących pięciozabiegowych turnusów. Pobyty 7, 10 i 14 dniowe przyciągają nie tylko miłośników białego szaleństwa, ale także osoby chcące poprawić swoją kondycję w spokojnych, przykrytych śniegiem Sochoniach. Wszyscy odnajdą tu miejsce dla siebie. To idealna pora aby zakończyć rok w pełni sił lub też spełnić postanowienia noworoczne i zadbać o swoją kondycję już od stycznia.

Wypoczynek na Podlasiu to idealna alternatywa dla zatłoczonych gór czy nadmorskich kurortów.

U nas sezon trwa cały rok, a spokojna i kameralna atmosfera sprzyja wypoczynkowi i regeneracji sił.
Zapraszamy na egzotyczne, nieodkryte Podlasie!