Turnusy Rehabilitacyjne – Opinie

OŚRODEK SOSENKA Turnusy Rehabilitacyjne i Wypoczynkowe

Danuta Korsak-Tiszczenko

Turnusy rehablitacyje

Bardzo dobre zabiegi, personel bardzo miły. Panie przy wydawaniu posiłków bardzo miłe i usłużne. Kierownictwo wspaniałe. Bardzo dobre masaże. Polecam innym „Sosenkę”. Wskazane zabiegi krioterapii. Jest to bardzo dobry zabieg i pomocny. Wskazane wycieczki oraz spotkania z artystami wykonującymi wypalanie w drzewie i inne dodatkowe zajęcia.

Ocena:

Anna Stupecka

Turnusy rehabilitacyjne na podlasiu

Kadra sympatyczna, punktualna – lubi swoją pracę. Pobyt w ośrodku jak w dużej, dobrej rodzinie!

Ocena:

Zenaida i Stefan Falkowscy

Rehabilitacja Białystok

Wszystkie zabiegi oceniamy bardzo dobrze. Szczególne podziękowania Pani fizjoterapeutce za profesjonalizm, uśmiech, wspaniała gimnastyka i masaże. Wielkie dzięki, czujemy się zrelaksowani i nasze kręgosłupy też.
W ośrodku czuliśmy się świetnie. Wspaniała atmosfera, bardzo miły personel. Warunki idealne na relaks i odpoczynek. Pokoje wygodne i przepiękne otoczenie Puszczy Knyszyńskiej. Leśne spacery i śpiew ptaków. Polecamy!

Ocena:

Jadwiga Raczyńska

Turnusy Rehabilitacyjne na Podlasiu

Baza zabiegowa na PLUS. Zabiegi uczciwie wykonane. Personel miły, komunikatywny. Jedzenie bardzo smaczne. Ciekawe spotkania tematyczne.

Ocena:

Ewa Pawłowska

Turnusy rehablitacyje

Zabiegi wykonane profesjonalnie w bardzo dobrej atmosferze. Sala gimnastyczna z wyposażeniem ogólnodostępna. Ćwiczenia oraz spacery w lesie sosnowym, chodzenie z kijkami. Atmosfera rodzinna. Kierownictwo i personel starają się do maximum aby kuracjusz był zadowolony. Czas wolny zagospodarowany wg zainteresowań. Posiłki dietetyczne, zdrowe, podane bardzo sprawnie. Obiady smaczne, podane estetycznie i urozmaicone. Dla zdrowia sporo surówek i pomysłowych sałatek. Pokoje przestronne, wygodne, dobrze wyposażone.

Ocena:

Teresa Twarowska

Turnusy Rehabilitacyjne

Obsługa i zabiegi były wspaniałe. Czas spędzony w Ośrodku oceniamy Bardzo Dobrze!

Ocena:

Teresa Karpiej

wczasy rehabilitacyjne

Zabiegi jak i personel je wykonujący jest wspaniały. Czas spędzony w ośrodku będę wspominała bardzo dobrze.

Ocena:

Henryk Krzyworzeka

turnusy rehabilitacyjne

Rehabilitanci grzeczni, uprzejmi. Dobrze wykonują zabiegi. Jestem bardzo zadowolony.Dobrze się czuję w Sosence. Cały czas opowiadam kawały, jest wesoło. Dobre jedzenie, wszystko świeże.

Ocena:

Danuta Tchorowska

Byłam pod opieką rehabilitantów p.Karoliny i p. Wojtka, sympatyczni, opiekuńczy i kompetentni! Wraca się tutaj jak do rodzinnego domu, dziękuję za tą atmosferę. Na pewno tu wrócę!!!

Ocena:

Krystyna Toczydłowska

Pobyt w Sosence oceniam bardzo dobrze, zabiegi wykonywane profesjonalnie. Panie rehabilitantki używają swojego uroku i uśmiechu, tak że czuję się jak w siódmym niebie. Pokoje są czyste, okolica również piękna. Polecam każdemu kto chce odpocząć i rehabilitować się to tylko w Sosence. Czyste, zdrowe powietrze też potrafi zrobić cuda. POLECAM!!!

Ocena:

Janina Kalinowska

Zabiegi bardzo profesjonalne, obsługa przemiła, panie rehabilitantki profesjonalne. Jestem bardzo zadowolona, na pewno polecę swoim znajomym i rodzinie.

Ocena:

Ewa Jemioł

Jestem bardzo zadowolona z pobytu w Sosence, szczególnie z zabiegów wykonywanych perfekcyjnie, w miłej atmosferze, co pozytywnie wpływa na samopoczucie i poprawę zdrowia. Ośrodek nie jest duży i to sprawia, że panuje tu rodzinna atmosfera. Oprócz zabiegów jest wiele dodatkowych zajęć i oryginalna gimnastyka w terenie z p. Natalią. Sosnowe lasy wokół i dobra kuchnia pozwalają na pełny wypoczynek. W okolicy też wiele ciekawych rzeczy do obejrzenia. Polecam!

Ocena: