Pytania i Odpowiedzi

Czy po dokonaniu rezerwacji muszę wpłacić jakąś zaliczkę?
W celu potwierdzenia dokonanej rezerwacji niezbędne jest uregulowanie opłaty rezerwacyjnej w wysokości 30% od ceny pobytu w ciągu 7 dni. W celu weryfikacji poprawności rezerwacji prosimy by w tytule przelewu wpisać termin dokonanej rezerwacji.
Czy poza ceną turnusu obowiązuje opłata klimatyczna i w jakiej wysokości?
Nie ma opłaty klimatycznej.
Czy w Ośrodku Sosenka prowadzone są turnusy rehabilitacyjne z dofinansowaniem ze środków PFRON?
Tak, realizujemy turnusy rehabilitacyjne z dofinansowaniami PFRON i posiadamy aktualny wpis do rejestru organizatorów.
Czy mogę skorzystać z większej ilości zabiegów od tej przewidzianej w ofercie pobytowej?

Tak. W ofercie pobytów 7, 10 i 14 dniowych gwarantujemy do 5 zabiegów dziennie, a dodatkowe zabiegi pozwalają uzyskać jeszcze lepsze efekty leczenia. Można także skorzystać z zabiegów relaksacyjnych czy pielęgnacyjno-kosmetycznych. Cennik dodatkowych zabiegów dostępny jest TUTAJ.

Przyjeżdżam na turnus rehabilitacyjny. O której powinienem stawić się w ośrodku?

Należy przyjechać w godz. 8.30-13.00. W przypadku planowanych późniejszych przyjazdów lub opóźnień na trasie prosimy o kontakt.

Czy w Ośrodku mogę zapłacić kartą?
Nie. Przyjmujemy rozliczenia jedynie w gotówce lub przelewem.
Czy można zabrać psa lub kota na turnus? Czy jest to opcja dodatkowo płatna?
Nasz ośrodek jest przyjazny zwierzętom i jest możliwość zabrania psa lub kota na wypoczynek, ale musi być to zgłoszone już przy rezerwacji. Opłata to: 50zł za pobyt 7-dniowy, 70 zł za pobyt 10-dniowy i 100 zł za pobyt 14-dniowy. Należy posiadać książeczkę zdrowia pupila. Obowiązuje bezwzględny zakaz wprowadzania zwierząt do jadalni czy gabinetów zabiegowych. Ponadto właściciele zwierzaków są zobowiązani do sprzątania nieczystości pozostawionych przez nie na terenie ośrodka oraz niezakłócania spokoju i bezpieczeństwa innych kuracjuszy.
Co z zabiegami lub innymi świadczeniami, jeśli przyjadę później lub wyjadę wcześniej z turnusu?
Późniejszy przyjazd na turnus może skutkować utratą części świadczeń (np. posiłków, zabiegów). Prosimy o informowanie o ewentualnych opóźnieniach abyśmy mogli uwzględnić wszelkie zmiany w planie dnia. Dzięki temu postaramy się zmniejszyć liczbę utraconych świadczeń. W przypadku rezygnacji z części turnusu lub wcześniejszego wyjazdu opłata za turnus nie ulega pomniejszeniu. Nieskorzystanie z zaplanowanych zabiegów, posiłków czy zajęć rekreacyjnych nie zwalnia z obowiązku uiszczenia opłaty za cały pobyt i nie powoduje pomniejszenia ceny turnusu.
Nie mam auta. W jaki sposób dostanę się do Ośrodka?

W pierwszej kolejności należy dojechać do Białegostoku. Z dworca PKP lub PKS bezpośrednio do Ośrodka Rehabilitacyjno-Wypoczynkowego SOSENKA można dojechać korzystając z usług TAXI Non Stop (przy przejazdach przysługują rabaty dla naszych Gości). Z Białegostoku do Sochoni (docelowy przystanek to Sochonie Pętla) kursuje linia nr 102 komunikacji miejskiej. Szczegóły dotyczące przesiadek, cen biletów i przysługujących ulg można znaleźć TUTAJ.